Levná dovolená ŘECKO - CHALKIDIKI
Theo beach LunaVila Vergina Luna LUX Asprovalta Fotogalerie Kontakt
CK Lunatour


Katalog 2021

Katalog 2021


Dovolená Řecko

Video CK Lunatour

Video CK Lunatour

Dovolená Řecko
Levná dovolená v Řecku
Dovolená Řecko

 
Pojištění proti úpadku

Pojišťovna

Dovolená Řecko

Najdete nás na facebooku.

Dovolená Řecko

  0582544

Dovolená Řecko


 
Valid HTML 4.01


Dovolená Řecko


  www.mspetrovice.cz
Souhlas se zpracováním osobních údajů


SOUHLAS SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ
V souvislosti s novým nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a poučení subjektů údajů a zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů si Vás tímto dovolujeme zdvořile požádat o udělení souhlasu se zpracováváním osobních údajů

KOMU udělujete souhlas se zpracováním údajů
Svůj souhlas se zpracováním osobních údajů udělujete společnosti cestovní kancelář Lunatour – Pavlína Šormová, IČ 86694260, se sídlem Dlouhá 142, Holohavy 503 03, zapsané u živnostenského úřadu magistrátu města Hradce Králové (dále jen „Správce“). Zpracování osobních údajů bude prováděno Správcem, osobní údaje však pro Správce mohou zpracovávat i další poskytovatelé zpracovatelských softwarů, služeb a aplikací, které však v současné době Správce nevyužívá.

JAKÉ údaje budeme zpracovávat
Údaje, které budeme na základě Vašeho souhlasu zpracovávat, zahrnují Vaše jméno, příjmení, rodné číslo ,kontaktní údaje (ulice, číslo popisné, město, PSČ, stát, telefonní číslo, e-mail),čísla cestovních dokladů,informace ke platebním údajům, a dále informace z poznámky upřesňující poptávku produktů a služeb, dále informace ze záznamů telefonických hovorů nebo jiné (i elektronické) interakce mezi Vámi a námi, geolokační údaje, informace z internetového prohlížeče, který používáte (informace identifikující zařízení nebo osobu spojenou s užíváním zařízení, např. IP adresy nebo identifikátory cookies, informace o nákupních preferencích) a údaje, které zpracováváme pro splnění naší právní či následné smluvní povinnosti nebo za účelem našich oprávněných zájmů. Jde o údaje, které získáváme přímo od Vás, z veřejných zdrojů (včetně informací ze sociálních sítí a internetu, které o sobě sami zveřejníte), z průzkumů a uživatelských testování nebo od spolupracujících třetích stran.

ÚČEL, pro který údaje zpracováváme
Údaje zpracováváme v souladu s Vámi zvoleným účelem, tedy předložení nabídky služeb z oblasti cestovního ruchu, které by odpovídaly Vámi zvoleným parametrům a případně jiným marketingovým účelům. Vaše osobní údaje budou zpracovávány vždy s maximálním ohledem na Vaše práva a zájmy a pouze pro dosažení výše uvedeného účelu.

DOBA, po kterou budeme údaje zpracovávat
Vaše údaje budeme zpracovávat pouze po nezbytně dlouhou dobu tak, aby mohlo dojít k naplnění daného účelu, v žádném případě však nikoliv déle než 5 let od udělení souhlasu nebo do doby, dokud svůj souhlas neodvoláte. V této souvislosti Vás upozorňujeme a zdůrazňujeme, že souhlas je zcela dobrovolný a lze jej kdykoliv odvolat. Další podrobnosti související se zpracováním Vašich osobních údajů včetně Vašich práv naleznete v Poučení Správce, které naleznete zde.
"Lidský život není nic jiného,
než řetěz zmeškaných příležitostí."

Sokrates  Vyberte si z naší nabídky výletů a poznávejte krásy Řecka!  
L.Bartoš 2008

Vytvoříme Vám Nový shop. Originální Katalytické lampy. Obuv Scholl přímo z centrálního skladu