Levná dovolená ŘECKO - CHALKIDIKI
Theo beach LunaVila Vergina Luna LUX Asprovalta Fotogalerie Kontakt
CK Lunatour


Katalog 2021

Katalog 2021


Dovolená Řecko

Video CK Lunatour

Video CK Lunatour

Dovolená Řecko
Levná dovolená v Řecku
Dovolená Řecko

 
Pojištění proti úpadku

Pojišťovna

Dovolená Řecko

Najdete nás na facebooku.

Dovolená Řecko

  0582543

Dovolená Řecko


 
Valid HTML 4.01


Dovolená Řecko


  www.mspetrovice.cz
Výlet: ostrov Amouliani - MALÝ KARIBIK


ostrov Amouliani

ostrov Amouliani

Bílý písek v krásné písečné zátoce, křišťálově modré moře s mnoha odstíny tyrkysu, rákosové slunečníky plážového baru a příjemná muzika, při které si můžete vychutnat vychlazené pivo nebo i mojito, to vše vám navodí pocit jednoho dne stráveného v Karibiku.To vám přináší tento krásný ostrov Amouliani , Řeky právem nazýván „Mikro Karibiko“ - malý Karibik. Můžete zde jen lenošit, strávit den koupáním ale i šnorchlováním kolem skalisek.Tento ostrůvek se nachází mezi třetím a druhým prstem Chalkidik – Athosem a Sithonií, dopravíte se na něj trajektem, jízda trvá cca 20minut a poté vás přes šíji ostrova na tuto pláž převeze koňský povoz. Na nejkrásnější pláži ostrova trávíte většinu dne.

Při zpáteční cestě navštívíte ještě pobřežní město Ierisso, kde krátkou procházkou po pobřežní zóně navštívíte menší podmořské akvárium s živočichy, které žijí ve Strimonickém zálivu. Po domluvě je při zpáteční cestě možnost navštívit archeologické místo Stageira nad vesničkou Olympiada.ODJEZD: 8:30     NÁVRAT: cca 19:00
V ceně je trajekt , není v ceně koňský povoz (3,-€/os)

Cena: 24,-€
děti do 12 let 14,-€
"Za všech okolností
si zachovej vnitřní svobodu."

Aristippos  Vyberte si z naší nabídky výletů a poznávejte krásy Řecka!  
L.Bartoš 2008

Letní pneu pro Váš vůz. Amazing places kouzelná místa v Česku. Katalytické lampy provoní i vyčistí ovzduší Vašeho domova.